Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności
ul. Kościuszki 30; 40-048 Katowice
tel. 32 757 33 60
fax. 32 757 33 62
e-mail: wup@wup-katowice.pl

Wojewódzki Urząd Pracy
w Katowicach

Strona główna /

Aktualności

Warsztaty w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Przed nami kolejna edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, która odbędzie się w dniach 15-21.10.2012 pod hasłem „Praca: zawód czy kompetencje”. O tym, że warto się rozwijać i dbać o kwalifikacje, możemy się przekonać podczas warsztatów, seminariów i spotkań w poradniach, które będą pełniły dyżury podczas OTK. Zapraszamy na warsztaty 15.10.2012 r. do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach, włącza się w akcję od pierwszej edycji, organizując spotkania dla doradców zawodowych oraz warsztaty dla klientów, którzy mogą liczyć na różnego rodzaju usługi, związane z poradnictwem zawodowym.
15 października od 8.30 do 10.30 w Centrum odbędą się warsztaty pt. „Samoocena kompetencji zawodowych”. Uczestnicy będą mieli okazję poznać swoje możliwości podczas spotkań: „Spójrz w lustro…czyli bilans indywidualny”, „Co zyskałem…czyli znam swoją wartość”, ponadto znajdzie się również miejsce na poznawanie zasad rynku pracy „Wielkie łowy ..czyli badanie rynku pracy”, „Zdzwonimy się…jak telefonować szukając pracy” czy „Sprzedać się…czyli jak najlepiej zaprezentować się w trakcie rozmowy kwalifikacynej”. O tym, jak ważny jest udział najbliższych w podejmowaniu zawodowych decyzji i jak umiejętnie wspierać te wybory można się dowiedzieć podczas warsztatów „Co rodzina wiedzieć powinna …czyli kilka praktycznych rad dla rodziny”, dedykowanych rodzicom i opiekunom.
Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem (32) 757 33 36.

Oprac. P.Cius